CA

ZWROTY ZA ZAKUPY W INTERNECIE!!!

niedziela, 21 lutego 2016

Turcja - Czerwony Trabzonspor

Bardzo nerwowo było na boisku w Stambule, gdzie miejscowy Galatasaray podejmował Trabzonspor... Mecz ostatecznie wygrali gospodarze 2-1, a goście "zarobili" aż cztery czerwone kartki!

Zaczęło się dobrze dla przyjezdnych, którzy wygrali pierwszą połowę 1-0. W 63 minucie do wyrównania doprowadził Lukas Podolski. Wtedy już Trabzon grał w dziesiątkę... W 70 minucie sędzia wykluczył kolejnego zawodnika gości... Pod koniec zrobiło się jeszcze bardziej nerwowo, drużyna z Trabzonu została w siódemkę... Gola na wagę punktów Galatasaray zdobył z rzutu karnego w 89 minucie... Trzeba koniecznie dodać, że faulu nie było - sędzia dał się nabrać na upadek zawodnika gospodarzy, no i wykluczył przez to dwóch zawodników gości, którzy ruszyli do niego z pretensjami (jeden - ten co niby faulował, drugi - za pokazanie czerwonej kartki sędziemu, która wypadła podczas przepychanek).